header bar 2

VW Hamme2018 is voorlopig een bijzonder woelig jaar voor onze club.

Na een mooie heenronde, zijn de resultaten van ons eerste team sinds nieuwjaar bijzonder ontgoochelend en vechten we nu, match na match, voor het behoud in de 1ste klasse van het amateurvoetbal. Excuses zijn er: vele sterkhouders zijn langdurig gekwetst, onze financiële middelen lieten ons niet toe om tijdens de wintermercato nog versterking binnen te halen, af en toe ontbeerden we het tikkeltje geluk dat een ploeg met vertrouwen heeft.

Desalniettemin blijven wij binnen het bestuur als een blok achter de spelers & staf staan - ons elftal heeft ook in het verleden meermaals bewezen vanuit de underdog-positie overwinningen te kunnen boeken.

Maar er heerst ook een andere vorm van onrust in onze club.

Het is altijd mijn overtuiging geweest onze club professioneler te laten werken en meer financiële slagkracht te geven - zonder daarvoor onze eigen lokale identiteit te moeten opgeven. Deze (lange en moeilijke) zoektocht om onze club financieel sterker te maken, en het bestuur ervan te hernieuwen, resulteerde in januari in een principe overeenkomst met een buitenlandse investeerder.

Jammer genoeg kan ik enkel constateren dat, ondanks vele inspanningen, er de voorbije 2 maanden weinig vooruitgang is geboekt, zowel organisatorisch als financieel. Deze situatie creëert niet alleen onrust maar ook onduidelijkheid naar de toekomst.

Daarom heeft de raad van bestuur de beslissing genomen om, bij voorkeur in onderling overleg, de samenwerking met de investeerder stop te zetten, zodat de rust in onze club kan terugkeren en we ons 300% kunnen focussen op de strijd voor het behoud. Door het bekomen van een gunstig advies  van onze licentie aanvraag  is er op dit gebied reeds een belangrijke stap gezet.

Zelf ben ik, ondanks mijn motivatie en inzet om de toekomst van onze club te verzekeren, hierdoor in een bijzonder oncomfortabele positie terechtgekomen. Als 'gezicht' en eindverantwoordelijke voor deze veranderingen ben ik een groot stuk van het broodnodige vertrouwen en geloofwaardigheid kwijt.

Na overleg binnen het bestuur, heb ik dan ook besloten om een stap opzij te zetten en mijn rol als voorzitter neer te leggen ...

Vriendelijke groeten,

Bart Steukers

Wedstrijden 25ste speeldag

Zaterdag 17 maart 2018
Chatelet-Farciennes - Maasmechelen 3-0
VW Hamme - K.S.K. Heist 0-3
Dessel Sp. - Knokke F.C. 1-0
Oudenaarde - R. Excelsior Virton 3-0
Oosterzonen - SK. Lommel 1-3
A.S.V. Geel - K.MSK. Deinze 1-3
FC Dender - FC Seraing 1-1
Zondag 18 maart 2018
Berchem Sport - E. Aalst 3-3


Stand

  Ploeg W P
1 SK LOMMEL 25 56
2 DESSEL SPORT 25 47
3 R. KNOKKE 25 46
4 K. SK. HEIST 25 46
5 K.MSK. DEINZE 24 43
6 OUDENAARDE 25 40
7 F.C. SERAING 25 38
8 A.S. GEEL 25 37
9 EENDRACHT AALST 23 33
10 OOSTERZONEN 25 28
11 FC. DENDER 24 26
12 VW HAMME 25 25
13 R. VIRTON 24 24
14 CHATELET-FAR. 25 23
15 BERCHEM SORT 24 22
16 MAASMECHELEN 25 13

Topscorer

Stijn De Wilde 5
Mitch Dekuyper 5
Gilles Van Remoortere 5
Yoshi Mariën 3
Olivier Speltdooren 3
Jamaïque Vandamme 2
Vinnie Audin 2
Jules Vits 1
Xavier Luissint 1
Arne Ivens 1

Wie is online

We hebben 85 gasten en geen leden online